Pro obě skupiny stipendistů (studenty SŠ, VOŠ a VŠ) pořádáme také zážitkové víkendové kurzy.

Tato setkání budou zaměřená na podporu romské identity, sebepoznání, romské historie, ale také na další oblasti užitečné pro jejich profesní a osobní růst. Setkání povedou romské osobnosti a profesionálové ve svých oborech (např. novináři, umělci, lidé působící ve veřejné správě apod.). Náplň jednotlivých setkání mohou ovlivnit i sami studenti.

Pořádáním těchto setkávání chceme dát studentům také příležitost poznat se navzájem, vyměnit si své zkušenosti, najít si nové kamarády. I my budeme však rádi za možnost poznat naše stipendisty blíže neboť s nimi přes celý rok velmi úzce spolupracujeme a chceme s nimi vytvářet dlouhodobé vztahy.

Nejbližší víkendový pobyt se bude kontakt od 1. - 4. 6. 2017 v Praze. Stipendisté budou včas informováni o přesném místu a podrobném programu.

Zájemce vyplní přihlášku, kterou naleznete zde, nejpozději do 12.5. 2017.

Vyplnění přihlášky neznamená účast na setkání. Počet účastníků je omezen, po termínu přihlášení proto proběhne výběrové řízení účastníků.

výsledcích budou účastníci informováni do 20.5. 2017.

Další informace mohou zájemci o toto víkendové setkání získat od koordinátorů programu na emailech: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě volných míst se mohou zúčastnit i studenti, kteří nejsou stipendisté našeho programu či rodinní příslušníci!